Home / Reisorganisaties / Reisorganisaties Lochem / Travellers Wandelreizen / Wandelen met Kerst en O&N

Wandelen met Kerst en O&N

Feestdagen in de Achterhoek

Een paar dagen wandelen, lekker erop uit in de prachtige Achterhoek.
Ontspannen wandelen o.l.v. een gids die de Achterhoek op z'n duimpje kent.

Kerst: Van 24 - 27 december wandelen we in het gebied tussen Barchem en Borculo. Overnachten doen we in het sfeervolle een fraai gelegen Woodbrooke Hotel in Barchem, aan de voet van de Lochemse berg

O&N: van 30 dec - 02 januari wandelen we in het gebied rond Vorden met z'n vele statige kastelen, bomenlanen en het bosgebied het Grote Veld. Hier overnachten we in een gastvrije en sfeervolle Taveerne (voormalige boerderij met mooie kamers).

Ga mee, geen stress tijdnes de feestdagen en genieten van je eigen land!
Kijk voor meer informatie op www.travellers.nl





Reacties

Naam:
Email:
Bericht:

Geef als eerste jouw mening.

Gerelateerd nieuws in de regio

05-03-2013 - Sneller leren dan uw concurrent
Met http://www.zivier.nl/nl/leersneller krijgt u alle informatie over het succesvolle stimuleringsprogramma \'Sneller leren dan uw concurrent\'.

28-07-2012 - Online kennisplatform Zivier
Zivier is het snelst groeiende online kennisplatform in Nederland en biedt de mogelijkheid om effectiever om te gaan met uw opleidingsbudgetten. Mofundus is een nauwe samenwerking aangegaan met Zivie

07-10-2009 - Thema papierbakken
Svp. kijk op onze site www.urbaniaproducts.nl onder straatmeubilair.

14-05-2009 - Kiosken en urinoirs voor openbaar gebruik
Www.urbaniaproducts.nl Tel;0573-254422. Hans van der Meulen-Dir.




Privacy | Cookies | Algemene voorwaarden | Veelgestelde vragen | Referenties | Adverteren | links | Sitemap