Stichting Friese Vastgoed Veiling Veilingen Sneek
Stichting Friese Vastgoed Veiling
Westersingel 308601GR Sneek
Gemeente: Zuidwest Friesland, Friesland
Branche: Veilingen
Hulp nodig met: openbare veilingen, faillissement veiling, openbare veilingen, inboedel veiling, boedelveiling en/of veiling. In Sneek helpt Stichting Friese Vastgoed Veiling u graag.
Jerry
Vakmannen met hoge service en een hele goede prijs/kwaliteitsverhouding.
Geplaatst op: 31-01-2019 04:41
Mark
Fijn bedrijf waar tijd voor je wordt genomen en uitstekend advies wordt gegeven. Beste veilingen in Sneek
Geplaatst op: 03-09-2018 09:41
3 van 5 sterren gebaseerd op 2 reviews
De lekkerste pizza op locatie gebakken.Wij rijden met een prachtige, ingerichte bus, deze is voorzien van een echte professionele steenoven, koelingen en een echt granieten werkblad. Het unieke van de Pizzabus: de pizza,s komen naar de ...
Stichting Friese Vastgoed VeilingWestersingel 30
8601GR Sneek
Stg. Drafsport Promotie en Jaarlingen-Veiling Unitrot
Schoterlandseweg 82
8451KD Oudeschoot
De Vries / O
Tuinstraat 1
8531JC Lemmer
V.O.F. Jaarsma Veilingen en Taxaties
It Spyk 8
9022BC Mantgum
O. Kempenaer Veilingen en Taxaties
Rijksstraatweg 9
9256XD Ryptsjerk
Ald Fryslan Het Veilinghuis
Roodhemsterweg 8
8651CV Ijlst
Meeting-U
Postbus 8
8900CG Leeuwarden
Leeuwarder handels centrum
Marshallweg 7
8912AC Leeuwarden
Mercado
Julianalaan 0
8932AG Leeuwarden
Visafslag Ons Belang
Havenweg 17
8715EM Stavoren
Proveiling
Lauwersweg 1
9231GR Surhuisterveen
Valkom Veiling Taxatiebureau
President Kennedylaan 70
8442JK Heerenveen
Vereniging Drafcentrum Wolvega
Drafsportlaan 20
8472AS Wolvega
Dijkstra / M
Roodhemsterweg 8
8651CV Ijlst
Veiling-Fabriek.nl
Gruitkamp 1
3851GW Ermelo
Mak Kunst en Antiekveilingen sinds 1839 BV A.
Visstraat 25
3311KX Dordrecht
Coöperatieve Vereniging Notarishuis UA
Kipstraat 54
3011RT Rotterdam
BV Venduehuis D. Notarissen te 's-Gravenhage
Nobelstraat 5
2513BC Den Haag
Contactgegevens van Veilingen bedrijf Stichting Friese Vastgoed Veiling uit Sneek, Friesland. Neem contact op en Stichting Friese Vastgoed Veiling uit Sneek helpt u met met uw vragen omtrent Veilingen