Royal FloraHolland Bloemenveiling Aalsmeer
Royal FloraHolland
Legmeerdijk 1131430BA Aalsmeer
Gemeente: Aalsmeer, Noord Holland
Branche: Bloemenveiling
Bedrijfsomschrijving
Bewegende altijd bloeiende, geurende bloemenvelden....De bloemenveiling is een wereld op zich. U moet er vroeg voor opstaan, maar dat is een bezoek aan de veiling meer dan waard. Beleef de drukte op de vloer en verbaas u over de enorme hoeveelheid prachtige bloemen afkomstig uit bijna 50 landen die iedere dag verhandeld wordt. U bent van harte welkom op onze locatie Aalsmeer. De grootste marktplaats voor bloemen en planten ter wereld. Als bezoeker van Royal FloraHolland kunt u het hele veilproces volgen vanaf een speciale galerij. U staat in het centrum van de internationale bloemenhandel. Een unieke ervaring die u niet snel vergeet!
Geef als eerste jouw mening.
Heeft u behoefte aan een interim HR professional?U heeft tijdelijk behoefte aan een extra HR professional. Uw HR manager gaat bijvoorbeeld met zwangerschapsverlof, of u heeft een langdurige zieke HR werknemer. Dan kan een interim HR professional wen...
Bloemengroothandel WeermanPostbus 313
1430BA Aalsmeer
Coop Ver Verenigde Bloemenveil. Aalsmeer (VBA) BA
Legmeerdijk 313
1431GB Aalsmeer
Projectbureau Buis-Pomona B.V.
Lakenblekerstraat 49
1431GE Aalsmeer
B.V. Exploitatie Maatschappij De Hoek
Stommeerkade 5
1431EJ Aalsmeer
Stichting Het Oosterbad
Mr. Jac. Takkade 1
1432CA Aalsmeer
Boerma Instituut International Floral Design School Holland
Legmeerdijk 227
1432KA Aalsmeer
FloraHolland Aalsmeer
Legmeerdijk 0
1431GB Aalsmeer
Jan H. Maarsen
Oosteinderweg 120
1432AN Aalsmeer
Royal FloraHolland
Legmeerdijk 113
1430BA Aalsmeer
Het Klikt Fotografie
Keurenplein 36
1069CD Amsterdam
Artwize Charlotte Boersma
Overtoom 0
1054HH Amsterdam
Kwekerij Hammestein
Veenakkers 30
1693NR Wervershoof
Hotel Restaurant de Beurs Hoofddorp B.V.
Kruisweg 1007
2131CR Hoofddorp
Bloemsierkunst Flora
Eerste Constantijn Huygensstraat 57
1054BS Amsterdam
Porta Rosa
Oude Waal 0Hs
1011CD Amsterdam
Hotel Asterisk
Den Texstraat 16
1017ZA Amsterdam
NH Schiphol Airport
Kruisweg 495
2132NA Hoofddorp
Huren / Rent Rots-Vast Groep Amstelveen
De Beerebijt 0
1181MN Amstelveen
Contactgegevens van Bloemenveiling bedrijf Royal FloraHolland uit Aalsmeer, Noord Holland. Bel 0297398050 of email [email protected]. Neem contact op en Royal FloraHolland uit Aalsmeer helpt u met met uw vragen omtrent Bloemenveiling